سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 2
بازدید دیروز : 6
کل بازدید : 205
کل یادداشتها ها : 41
خبر مایه


1 2 3 4 >چه گام هایی در امر برندسازی برای کسب و کار آنلاین باید برداشته شود ؟ در این نوشتار در خصوص 3 گام مهم در برندسازی برای کسب و کار آنلاین بحث می شود.

استفاده از تمام پتانسیل فضای مجازی این روزها کار بسیار مهمی است. به همین دلیل، اولین کاری که کسب و کار های آنلاین باید انجام دهند این است که برند منحصر به فرد و اعتباری روزافزون برای خود دست و پا کنند.
ادامه مطلب...

  

امروزه بسیاری از کارآفرینان از مزایای اینترنت برای ایجاد وب‌سایتی به‌عنوان مکانی برای کسب و کارشان بهره می‌گیرند. کسب و کار در اینترنت یا خرید یا فروش آنلاین را تجارت الکترونیک یا کسب و کار الکترونیکی می‌گویند. چندین گام کلیدی وجود دارد که باید هنگام آغاز کسب و کار الکترونیکی از آن‌ها پیروی کرد تا بتوانید صاحب یک کسب و کار الکترونیکی موفق بشوید.

4 گام برای شروع کسب و کار الکترونیکی
1. کسب و کارتان را طرح‌ریزی کنید.

پیش از آماده‌کردن اسناد، لوگوها و حتی ساختار وب‌سایت کسب و کارتان، ابتدا باید کسب و کارتان را طرح‌ریزی کنید. میلیون‌ها محصول وجود دارند که به‌صورت آنلاین به‌فروش می‌رسند. درواقع، تمام انواع کالاهایی که در مراکز خرید و فروشگاه‌ها می‌بینید به‌صورت آنلاین دردسترس هستند. سعی نکنید هرچیزی را به صورت آنلاین بفروشید. ببینید به چه چیزی علاقه دارید.

اگر به بسکتبال علاقه دارید به این فکر کنید که آیا بازار جاویژه‌ای برای این ورزش محبوب وجود دارد یا نه؟ اگر یک طراح مد هستید، آیا دوست دارید بر پوشاک زنانه یا مردانه متمرکز شوید؟ سوال دیگری که باید مدنظر داشته باشید این است: آیا کسب و کار شما به منبع اصلی درآمد تبدیل می‌شود یا نه؟ چه‌مقدار پول باید خرج آن کنید؟ وقتی نوبت به صبر کردن برای به رونق رسیدن کسب و کارتان می‌رسد تا چه اندازه صبور هستید؟

هر ایده‌ای که مکن است داشته باشید را به‌صورت کاملا رسمی به شکل یک طرح کسب و کار بنویسید. بسیار مهم است که یک طرح کسب و کار جدی ترسیم کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا امکان بقای کسب و کارتان را بسنجید؛ بازارتان را درنظر بگیرید؛ کسب و کارتان را با سرمایه‌گذاران بالقوه، شرکا، تهیه‌کنندگان و کارمندان درمیان بگذارید؛ و برای مدیریت کسب و کارتان نقشه‌ای بریزید.
ادامه مطلب...

  خیلی از شما برای بهبود وضعیت فروش کسب‌وکار خود از ایمیل مارکتینگ استفاده می‌کنید و سعی دارید تا به بهترین نحو از این امکان بهره ببرید. یکی از مواردی که در ایمیل مارکتینگ شما تاثیر بسیار می‌گذارد، زمان ارسال ایمیل‌ها به حساب می‌آید. اخیرا مارکتینگ شرپا که یک سیستم آنالیز تبلیغات آنلاین به حساب می‌آید، تحقیقاتی روی ایمیل مارکتینگ انجام داده که نتایج آنها، حتما برای شما هم جالب خواهد بود.

این شرکت پس از بررسی 21 میلیون ایمیل ارسال شده اطلاعات جالبی در مورد زمان ارسال آنها منتشر کرده است. این ایمیل‌ها در ساعات 8، 9، 15 و 16 ارسال شده بودند که پس از آنالیز مشخص شد که ایمیل‌های ارسال شده در ساعات 8 و 9 به مقدار بیشتری باز شده‌اند.
ادامه مطلب...

  نوشتن و گردآوری یک ایمیل خوب با هدف فروش یک هنر به حساب می‌آید. تلاش برای انتقال یک پیام صحیح برای ایجاد موقعیت فروش و راهنمایی کردن مخاطب به سمت وارد شدن به عملیات خرید، کاری است که به راحتی صورت نمی‌گیرد و هر فردی که روی بازاریابی ایمیلی به فعالیت می‌پردازد، باید به شدت روی یک سری نکات تمرکز کند.

اولین نکته در این است که هر چه قدر هم که ایمیل شما خوب باشد، وقتی که در زمان نامناسب ارسال شود، مطمئن باشید که سریعا توسط مخاطب به سطل آشغال سرویس ایمیلش منتقل خواهد شد. زمان مناسب ارسال ایمیل فقط با تست کردن به دست می‌آید و به طور مشخص نمی‌توان در مورد این موضوع صحبت کرد.

  ادامه مطلب...

  


یکی از دغدغه‌های کسب‌وکارها این است که چگونه برای ایمیل‌های خود، مشترکانی پیدا کنند که مخاطب هدف آنها بوده و می‌توانند درآینده با پیاده سازی یک استراتژی به مشتری‎های آنها تبدیل گردند. راه‌های بسیاری برای رفع این دغدغه وجود دارد؛ ولی مهم اینجاست که پس از مشترک‌گیری، آیا محتوای شما به کار مشترکتان می‌آید؟ آیا مشترک می‌تواند آنچه که می‌خواهد را در خبرنامه‌های شما بیابد؟ هنگامی که جواب چنین سوالاتی منفی باشد، بی‌شک مخاطب سعی می‌کند اشتراک خود را لغو کند. حتی ممکن است که این لغو به خاطر نبود علاقمندی فرد به محتوای شما صورت بگیرد. در اینجا لازم است که هر کسب‌وکاری به مخاطب احترام گذاشته و برای او راهی را قرار دهد که فرد به راحتی اشتراک‌گیری را لغو کرده و از طرفی دریابد که مشکل آن فرد چه مواردی را شامل می‌شده تا بلکه بتواند آنها را حل کند. از این رو در این مطلب در مورد یک صفحه مناسب برای لغو اشتراک‌گیری صحبت خواهیم کرد که هم برای مخاطب مفید بوده و هم می‌تواند به بهبود محتوای هر کسب‌وکاری کمک کند:


ادامه مطلب...

  
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ